FAQ

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 

Złożyłem zamówienie, ale nie dostałem maila z potwierdzeniem.

Mail z potwierdzeniem zamówienia jest wysyłany automatycznie w chwili złożenia zamówienia. Mógł nie dojść przez błędnie podany adres mailowy przy składaniu zamówienia lub trafić do spamu. Dodatkowo jeśli masz pocztę na Gmailu sprawdź zakładkę "OFERTY". Wp.pl i o2.pl - te dwa serwery losowo blokują nasze maile, zdarza się, że w ogóle nie docierają. Niestety nie widzimy czy mail nie dotarł i nie mamy na to wpływu. Możesz do nas napisać na info@animalswave.com - ponowimy próbę dostarczenia potwierdzenia zamówienia - podaj nam imię i nazwisko i mail na jakie było składane zamówienie.

 

Kiedy wyślecie moje zamówienie?

Zamówienia wysyłamy do 7 dni od kolejnego dnia od daty złożenia zamówienia. Na czas realizacji wpływa wiele czynników (większość produktów szyjemy sami w naszej pracowni) dlatego część zamówień możemy wysłać na następny dzień a część po nawet 5-7. Jeśli zależy Ci na szybszej wysyłce (np. jest to prezent na urodziny) daj znać w komentarzu do zamówienia lub napisz do nas maila na info@animalswave.com - postaramy się spełnić Twoją prośbę.

 

Minęło 7 dni, a moje zamówienie nadal nie zostało wysłane.

Daj nam znać mailowo na info@animalswave.com lub na instagramie @animalswave o jakie zamówienie chodzi - podaj numer zamówienia lub imię i nazwisko na jakie było składane. Sprawdzimy co się dzieje.

 

Chciałbym otrzymać fakturę do zamówienia.

Do każdego zamówienia dodajemy wydruk z kasy fiskalnej czyli paragon. Istnieje możliwość wystawienia faktury do zamówienia. W przypadku firm mailowo podeślij nam dane wraz z NIP, jednak fakturę VAT możemy wystawić tylko jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane - czyli jeszcze nie wystawiliśmy paragonu. Jeśli paragon został już wystawiony według prawa nie możemy wystawić faktury. W przypadku faktury dla osoby fizycznej najlepiej daj znać jeszcze przed wysyłką, wtedy zamiast paragonu wystawimy fakturę. Jeśli już dostałeś zamówienie z paragonem - musisz odesłać nam oryginał paragonu. Dopiero wtedy możemy wystawić fakturę.

 

Anulowaliście moje zamówienie, a pobrało mi pieniądze.

Zdarza się, że przy płatnościach przez przelewy24 nie przekierowuje do bramki płatności, aby wykonać przelew/BLIK. W naszym systemie w takim przypadku i tak następuję złożenie zamówienia - przychodzi do Ciebie mail z potwierdzeniem zamówienia - jednak jest ono nieopłacone. Zostanie automatycznie anulowane po 24 godzinach. Wiemy, że w takiej sytuacji sporo z was składa kolejne zamówienie już z udaną płatnością. Anulowane jest zamówienie pierwsze, nieopłacone. Poszukajcie w skrzynce drugiego maila z potwierdzeniem tego kolejnego zamówienia, już z poprawną płatnością. Anulowane zostało pierwsze zamówienie, poprawne czeka na realizację.

 

Czy mogę zwrócić swoje zamówienie?

Tak, o poinformowaniu nas o tym masz 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przez Ciebie zamówienia. Wszystkie informacje na temat zwrotu znajdziesz tutaj - ZWROTY I WYMIANY

 

Kto płaci za wysyłkę paczki ze zwrotem?

Jeśli chcesz zwrócić zamówienie to Ty pokrywasz koszty wysyłki paczki. Możesz nadać paczkę dowolnym sposobem - kurierem lub pocztą polską. Możesz nadać paczkę w paczkomacie, pamiętaj tylko, aby wysłać ją z dostawą przez kuriera, nie mamy możliwości odebrać paczki z paczkomatu. Na tą chwilę nie generujemy listów przewozowych do zwrotów - musisz nadać paczkę na własną rękę.

 

×