ZWROTY I WYMIANY

Zwroty, wymiany i reklamacje


Możesz zwrócić lub wymienić zakupione ubrania do 14 dni od ich otrzymania.

Wystarczy dać nam znać mailowo na returns@animalswave.com bądź przez formularz kontaktowy - opisz czy chcesz zwrócić lub wymienić dane ubranie. W korespondencji mailowej podaj numer zamówienia.

PROSIMY O ZABEZPIECZENIE / ZAKLEJENIE PUDEŁEK W KTÓRYCH ODSYŁACIE ZWROTY / WYMIANY. NIE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŹLE ZABEZPIECZONĄ PRZESYŁKĘ

NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ODEBRAĆ ZWROTU Z PACZKOMATU WIĘC PROSIMY O NIE WYSYŁANIE PACZEK DO PACZKOMATU, A ODESŁANIE BEZPOŚREDNIO NA ADRES MARKI DOWOLNYM KURIEREM LUB POCZTĄ.

W przypadku zwrotu wyślij maila z informacją, że chcesz zwrócić zamówienie, dołącz do paczki wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu [KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ FORMULARZ] jak i paragon. Towar w przypadku zwrotu musi być nowy, nie uszkodzony i nie ubrudzony. Pieniądze zwracamy przelewem na konto bankowe, nie ma możliwości zwrotu na konto PayPal.

W przypadku wymiany  w korespondencji mailowej podaj numer zamówienia i daj nam znać na jaki rozmiar chcesz wymienić produkt. W odpowiedzi na maila damy Ci znać czy wybrany rozmiar jest dostępny i czy wymiana jest możliwa. Do paczki dołącz kartkę z numerem zamówienia. Produkt musi być nowy, nie uszkodzony i nie ubrudzony. Wymiana jest dokonywana w obrębie tego samego modelu na wybrany przez klienta rozmiar. 

Koszt wysyłki zwracanego/wymienianego towaru kupujący pokrywa sam. Przy wymianie nowy rozmiar odsyłamy do Ciebie na nasz koszt.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

Pieniądze zwracamy do 14 dni, jednak zawsze staramy się, aby było to najszybciej jak się da.

Paczki należy wysłać na adres:


Animals Wave

Rokicińska 26

92-302 Łódź

×